Pronájem lešení

Firma RV LEŠENÍ s.r.o. zajišťuje tyto služby:


  • Zdarma návrh konstrukce lešení
  • Zdarma zpracování cenové nabídky
  • Doprava lešení
  • Pronájem lešení
  • Montáž lešení
  • Demontáž lešení
  • Montáž a demontáž ochranných sítí

Systémové ocelové rámové lešení SPRINT se používá hlavně na fasádní aplikace. Díky své univerzálnosti a široké řadě speciálních dílů a příslušenství lze toto lešení použít na prakticky libovolně členitých fasádách.

Základ konstrukce lešení SPRINT tvoří uzavřené ocelové svařované rámy o šířce 0,75 m a výšce 2 m. Ocelové podlážky a podlážky z hliníku a překližky nabízíme v délkách od 0,75 m do 3 m. Všechny díly jsou opatřeny povrchovou úpravou žárovým pozinkováním.


Rámové lešení SPRINT


SPRINT je dnes již osvědčenou novinkou z roku 1991 mezi světově rozšířenými rámovými lešeními. Moderní koncepce nového rámového lešení SGB založená na požadavcích zákazníků a analýze nedostatků dosavadních systémů přináší řadu výhod z hlediska rychlosti a jednoduchosti montáže, bezpečnosti práce a životnosti.

Lešení je certifikováno dle posledních norem DIN, ČSN, SSN a odpovídá tudíž evropskému standardu HD 1000. Hlavním konstrukčním prvkem je uzavřený rám se stojkami z trubek 48,3 x 3,2 mm s vyztuženými rámovými rohy, integrovanými úchyty pro vnější i vnitřní zdvojené zábradlí bez omezení světlé šířky rámu a unikátním patentovaným řešením příčníků, které umožňuje snadné vyjímání i vkládání podlah v hotové konstrukci. Vznikne tak velmi tuhá konstrukce i bez osazení diagonál ztužení. Tento fakt je velmi důležitý z hlediska bezpečnosti konstrukce.

Montáž lešení Sprint je velmi snadná a rychlá. Díky patentu vyjímatelných podlah systém umožňuje montovat a demontovat celé sekce, což vede k úspoře nákladů. Žárové pozinkování všech ocelových komponentů zajišťuje dlouhodobou životnost běžně dosahující 16 a více let.